Nazwa pracodawcy:
IFM ECOLINK

Data dodania:
2024-09-20

Nr referencyjny:
9277667pra

Miejsce pracy:
Polska, Opole
województwo: opolskie

Kontakt:

IFM ECOLINK

Inżynier Elektronik w Dziale Badań i Rozwoju

Opis stanowiska
Wymagania

  • Dobra znajomość układów cyfrowych i analogowych

  • Umiejętność projektowania systemów elektronicznych i obwodów drukowanych

  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi takich jak: oscyloskopy, generatory sygnałowe, analizatory widma itp.

  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. B2

  • Umiejętność pracy w grupie

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: elektronika, automatyka i kierunki pokrewne)

  • Komercyjne doświadczenie jako elektronik

  • Mile widziane doświadczenie w lutowaniu THT i SMD

  • Mile widziane doświadczenie w prototypowaniu układów elektronicznych

  • Mile widziana znajomość systemów mikroprocesorowych

Wymagania
Zakres obowiązków:

  • Projektowanie systemów elektronicznych dla nowych produktów

  • Projektowanie PCB

  • Analiza i współpraca przy tworzeniu wymagań i specyfikacji systemu

  • Przygotowywaniu dokumentacji opracowanych rozwiązań

  • Przeprowadzanie testów kompatybilności elektromagnetycznej

  • Wykonywanie testów funkcjonalnych zaprojektowanych rozwiązań

  • Praca w zespole projektowym pod nadzorem Lidera Grupy

  • Ścisła współpraca z innymi działami organizacji w ramach realizowanych projektów

Oferujemy
Oferujemy:

  • Realny wpływ na funkcjonalność wyrobu

  • Możliwość współtworzenia konceptów dla urządzeń automatyki dla przemysłu 4.0.

  • Udział we wdrażaniu nowych produktów

  • Swoboda i elastyczność w doborze narzędzi i rozwiązań

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie będącej liderem w swojej branży

  • Kantynę z dofinansowaniem posiłków, świadczenia w ramach ZFŚS