Nazwa pracodawcy:
AGROLOK Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-10-01

Nr referencyjny:
9296606pra

Miejsce pracy:
Polska, Golub-Dobrzyń
województwo: kujawsko-pomorskie

Process Engineer

Opis stanowiska
Miejsce pracy: Golub-Dobrzyń (woj. kujawsko-pomorskie, pow. golubsko-dobrzyński)

Zapewniamy wsparcie w relokacji!

ZADANIA

  • współtworzenie oraz optymalizacja  technologii produkcyjnych

  • tworzenie nowych produktów nawozowych

Wymagania
OCZEKIWANIA

  • znajomość procesów produkcji

  • umiejętność przygotowania dokumentacji technologicznych

  • znajomość przepisów prawnych dot. nawozów oraz rynku surowców do produkcji nawozów

Oferujemy
ZAPEWNIAMY

  • auto służbowe

  • wsparcie w relokacji

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • udział w wydarzeniach branżowych

  • możliwość zdobycia nowych kompetencji

  • pakiet medyczny

  • ubezpieczenie NNW