Nazwa pracodawcy:
GLOBAL FOOD HYGIENE D. URBAŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Data dodania:
2024-10-04

Nr referencyjny:
9303749pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: mazowieckie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Opis stanowiska
OBOWIĄZKI:

  • Realizacja strategii sprzedażowej Global Food Hygiene

  • Rozwój sieci sprzedaży w podległym regionie

  • Nawiązywanie długofalowych relacji z klientami

  • Realizacja planów sprzedaży i celów jakościowych

  • Sporządzanie ofert i kalkulacji również pod zapytania przetargowe

  • Analiza rynku i konkurencji

  • Raportowanie bieżących wyników regionu w systemie CRM

  • Dbanie o profesjonalny wizerunek firmy

Wymagania
WYMAGANIA:

  • Wysokie umiejętności komunikacji

  • Duża samodzielność oraz dbałość o jakość wykonywanej pracy

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej zapewniająca realizację powierzonych zadań

  • Zdecydowanie w działaniu, nastawienie na realizację celów

  • Umiejętność budowania relacji

  • Umiejętność negocjacji

  • Umiejętności analityczne

  • Dyspozycyjność

  • Znajomość pakiet MS Office (Word i Excel)

  • Szybka przyswajalność nowych informacji

  • Doświadczenie w handlu

  • Mile widziana doświadczenie w branży środków ochrony indywidualnej

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Gotowość do realizacji zadań poza miejscem zamieszkania

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy
OFERUJEMY:

  • Umowę o prace lub kontrakt B2B

  • Pełny etat

  • Praca hybrydowa

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji

  • Pakiet MultiSport dla Ciebie i twoich najbliższych

  • Atrakcyjne warunki finansowe

  • Niezbędne narzędzia pracy