Nazwa pracodawcy:
Kwiaciarnia Cuda Wianki

Data dodania:
2024-10-07

Nr referencyjny:
9306659pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Białołęka
województwo: mazowieckie

Florysta

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Obsługa klienta

  • Umiejętność robienia bukietów okolicznościowych

  • Florystyka funeralna

  • Znajomość kwiatów ciętych i doniczkowych

Wymagania Wymagania

  • Zatrudnimy florystę z doświadczeniem na samodzielne stanowisko.

  • Wymagane doświadczenie pracy w kwiaciarni.

Oferujemy Oferujemy

  • Praca na pełen etat, w młodym, życzliwym zespole. Dobre wynagrodzenie zależne od umiejętności plus premie.

  • CV proszę składać poprzez przycisk Aplikuj. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego. Zapraszamy!