Nazwa pracodawcy:
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-10-07

Nr referencyjny:
9307022pra

Miejsce pracy:
Polska, Płock
województwo: mazowieckie

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Opis stanowiska
Nie zwlekaj, złóż swoją aplikację.

Opis stanowiska:

  • Bezpośrednie skuteczne zarządzanie grupą placówek handlowo-usługowych w regionie (obszar operacyjny to: Bydgoszcz, Elbląg, Kwidzyn, Toruń, Włocławek, Płock, Starogard, Grudziądz , Inowrocław )

  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe i jakościowe

  • Odpowiedzialność za efektywność, rentowność podległych oddziałów

  • Poszukiwanie lokali do prowadzenia bieżącej działalności szkół

  • Weryfikacja umów handlowych,  udział w negocjacjach

  • Współpraca z innymi działami: personalny, dotacji, finansowy, marketingowy

  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych, działań konkurencji i wyników własnego regionu

  • Rekrutacja, organizacja i rozwój podległego Zespołu

  • Obsługa wewnętrznego systemu CRM

Wymagania
Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku -warunek konieczny. (To nie jest praca przedstawiciela handlowego)

  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem

  • Potencjał handlowy poparty co najmniej kilkuletnim doświadczeniem – konkretne sukcesy w sprzedaży usług/produktów

  • Doświadczenie w negocjacjach z partnerami biznesowymi wewnątrz i na zewnątrz organizacji

  • Silna orientacja na wynik

  • Doświadczenie w zarządzaniu siecią placówek w rozproszonej strukturze

  • Umiejętność motywowania i egzekwowania realizacji wyników ilościowych i jakościowych

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Wielozadaniowość to naturalne środowisko Twojego umysłu

  • Gotowość do podróży służbowych

Oferujemy
Oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy

  • Dostęp do benefitówna korzystnych warunkach (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie)

  • Narzędzia pracy – samochód służbowy, telefon, laptop

  • Ciekawą pracę, która codziennie dostarczy nowych możliwości rozwoju.

  • Brak nudy – szeroki zakres obowiązków nie pozwalający na monotonię