Nazwa pracodawcy:
Inplag Sp. z o. o.

Data dodania:
2024-10-08

Nr referencyjny:
9308921pra

Miejsce pracy:
Polska, Poznań
województwo: wielkopolskie

Planista Projektów Budowlanych

Opis stanowiska
Twoje zadania:

  • Tworzenie i aktualizacja harmonogramów projektów, w tym nadzór nad zasobami i budżetem,

  • Rozpoznawanie ryzyk i potencjalnych przeszkód,

  • Monitoring terminowości kontraktów,

  • Regularne raportowanie postępu prac,

  • Komunikacja z zespołami na różnych etapach projektu,

  • Analiza danych i przygotowywanie zestawień,

  • Udział w spotkaniach dotyczących harmonogramów.

Wymagania
Nasze oczekiwania:

  • Biegła znajomość Primavery P6 i MS Project,

  • Minimum dwa lata doświadczenia w zarządzaniu harmonogramami w budownictwie,

  • Zdolności analityczne,

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i pod presją,

  • Umiejętności w samodzielnym rozwiązywaniu problemów.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Pracę nad interesującymi projektami w rozwijającym się przedsiębiorstwie inżynieryjnym,

  • Stabilność zatrudnienia i konkurencyjne warunki pracy wraz z pakietem benefitów,

  • Możliwości rozwoju zawodowego.