Nazwa pracodawcy:
Cryptocurrency Software Solutions Adam Gramowski

Data dodania:
2024-10-08

Nr referencyjny:
9309410pra

Miejsce pracy:
Polska, Bydgoszcz
województwo: kujawsko-pomorskie

Junior AML Specialist

Opis stanowiska Opis stanowiska
Jako Junior AML Specialist, będziesz odpowiedzialny za:

  • współpracę i wsparcie AML manager i AML team

  • sporządzanie, analizowanie, opiniowanie i redagowanie projektów dokumentacji prawnej (procedury, umowy, analizy) oraz uczestniczenie w negocjacjach umów

  • pomoc przy weryfikacji dokumentów oraz procedur AML

  • research prawny i monitorowanie zmian prawnych AML i regulacji dotyczących kryptowalut w krajach europejskich oraz pozaeuropejskich

  • prowadzenie korespondencji oraz współpraca z kancelariami z krajów europejskich oraz pozaeuropejskich

  • udzielanie konsultacji w różnych kwestiach prawnych

Wymagania Wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe prawnicze

  • masz praktyczne doświadczenie w zakresie AML (min. 2 lata)

  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację oraz samodzielne redagowanie dokumentów prawnych (min. B2)

  • posiadasz znajomość narzędzi Google oraz pakietu Office

  • umiesz sporządzać analizy przepisów prawa oraz sformułować konkluzję z researchu prawnego

  • jesteś sumienny i zaangażowany w działaniu

  • masz umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy Oferujemy

  • możliwość rozwoju w branży nowoczesnych technologii

  • przeszkolenie i wsparcie specjalistów

  • służbowy telefon i laptop

  • możliwość pracy w pełni zdalnej, hybrydowej lub w biurze,

  • umowa o pracę po okresie próbnym