Nazwa pracodawcy:
EnercoNet Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Data dodania:
2024-10-08

Nr referencyjny:
9308984pra

Miejsce pracy:
Polska, Tarnów
województwo: małopolskie

Koordynator terenowy ds. farm wiatrowych i fotowoltaicznych

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie i wyszukiwanie gruntów pod projekty parków wiatrowych lub farm fotowoltaicznych

  • Negocjacje z właścicielami nieruchomości aż po finalizację umowy dzierżawy

  • Dbałość o utrzymanie pozytywnych relacji

  • Raportowanie

  • Praca w 80 % mobilna

Wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży OZE

Oferujemy

  • Stała podstawa + prowizje

  • Ryczałt za korzystanie z własnego samochodu oraz rozliczenie kosztów paliwa