Nazwa pracodawcy:
KRKA Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-10-09

Nr referencyjny:
9311471pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, ul. Równoległa 5
województwo: mazowieckie

Technik Utrzymania Ruchu

Opis stanowiska
CEL PRACY

  • nadzór nad parkiem maszynowym w zakresie bieżących napraw i usuwania awarii oraz regulacji i przezbrojeń

  • wykonywanie przeglądów okresowych oraz prac remontowo-konserwacyjnych

  • modernizacja maszyn pod kątem zwiększenia produktywności

  • prowadzenie cyklicznych konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji

  • optymalizacja czasu trwania oraz sposobu wykonania prac remontowych i przeglądów okresowych

Wymagania
OCZEKUJEMY

  • wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane: elektromechanika, mechatronika)

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • uprawnienia SEP grupa G1, kat. E, do 1 kV - mile widziane

  • doświadczenie w diagnostyce przyczyn awarii, naprawie maszyn i urządzeń pod kątem mechanicznym oraz elektrycznym

  • pełne zaangażowanie i inicjowanie rozwiązań ukierunkowanych na doskonalenie

  • energia i chęci do pracy

  • sumienność i dokładność w wykonywanych zadań

  • zdolności i umiejętności manualne

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy
OFERUJEMY

  • umowę o pracę,

  • obiady dla Pracowników,

  • pakiet świadczeń socjalnych,

  • szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji,

  • możliwość rozwoju zawodowego.