Nazwa pracodawcy:
Kronospan Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-10-10

Nr referencyjny:
9313007pra

Miejsce pracy:
Polska, Szczecinek
województwo: zachodniopomorskie

Junior Manager

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Szczecinek

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku team leadera lub kierownika zmiany;

  • Wykształcenie wyższe-preferowane chemiczne;

  • Dobra znajomość j. angielskiego;

  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania zespołem;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Gotowość do nawiązania długofalowej współpracy.

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • Optymalizacja produkcji pod kątem kosztów, zużywanych do produkcji materiałów, a także maksymalizacja wydajności linii produkcyjnej;

  • Nadzór procesu technologicznego oraz organizacja pracy zgodnie z planem produkcji;

  • Analiza wad jakościowych pod kątem technologicznym lub/i procesowym;

  • Weryfikacja materiałów i surowców używanych do produkcji oraz kontrola niezgodności;

  • Wsparcie w przygotowaniu budżetów finansowych, kalkulacji i planów produkcyjnych.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży;

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;

  • Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia;

  • Możliwość dalszej nauki i rozwoju kompetencji w bardzo dynamicznym środowisku pracy;

  • Nielimitowany dostęp do nowoczesnej siłowni zakładowej;

  • System nagród miesięcznych;

  • Przedszkole zakładowe.