Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup

Data dodania:
2024-10-10

Nr referencyjny:
9313067pra

Miejsce pracy:
Polska, Szczecin
województwo: zachodniopomorskie

Sales Manager

Opis stanowiska Praca mobilna na terenie województw: zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie relacji biznesowych z firmami zainteresowanymi instalacją systemów fotowoltaicznych
  • Przeprowadzanie prezentacji ofertowych i negocjacje handlowe w celu zamknięcia transakcji oraz podpisywania umów
  • Skuteczne przekształcanie leadów w zamówienia poprzez budowanie zaufania i rozumienie potrzeb klientów
  • Analiza rynku i identyfikacja potencjalnych obszarów wzrostu oraz możliwości rozwoju biznesowego
  • Regularne raportowanie wyników sprzedażowych oraz współpraca z zespołem handlowym w celu osiągnięcia celów sprzedażowych

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze sprzedaży w branży fotowoltaicznej lub pokrewnej dziedzinie (przemysł, produkcja)
  • Umiejętność samodzielnego pozyskiwania klientów (hunter mindset) oraz skuteczne prowadzenie procesu sprzedażowego od pozyskania leadu do zamknięcia transakcji
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne oraz zdolność budowania trwałych relacji biznesowych
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność oraz umiejętność pracy pod presją czasu

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego
  • Benefity pozapłacowe

Oferta dotyczy pracy stałej.