Nazwa pracodawcy:
Fundacja Avalon Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

Data dodania:
2024-10-11

Nr referencyjny:
9315602pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Mokotów
województwo: mazowieckie

Specjalista / Specjalistka w zakresie doradztwa zawodowego

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Planowanie i realizacja projektów mających na celu wspieranie osób z niepełnosprawnościami w ich rozwoju zawodowym,

  • Prowadzenie doradztwa zawodowego i udzielanie wsparcia w zakresie poszukiwania pracy, planowania kariery oraz rozwijania umiejętności zawodowych,

  • Współpraca z pracodawcami oraz instytucjami rynku pracy w celu tworzenia możliwości zatrudnienia dla osób z niepełnosprawnościami,

  • Monitorowanie postępów uczestników projektów oraz raportowanie wyników,

  • Współpraca z zespołem w celu opracowywania i wdrażania nowych inicjatyw i programów wspierających osoby z niepełnosprawnościami,

  • Opracowanie i tworzenie treści merytorycznych promujących Avalon Active.

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: psychologia, pedagogika, socjologia, zarządzanie lub pokrewne,

  • Doświadczenie w doradztwie zawodowym, mile widziane doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnościami,

  • Znajomość rynku pracy oraz narzędzi i metod wsparcia zawodowego,

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

  • Zdolność do pracy zespołowej oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań,

  • Kreatywność i innowacyjność w podejściu do rozwiązywania problemów,

  • Umiejętność organizacji pracy i zarządzania czasem.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Umowę o pracę i wynagrodzenie w przedziale 6100 zł – 6700 zł brutto w ramach wymiaru całego etatu.

  • Do umowy otrzymasz pakiet benefitów pozapłacowych,

  • Jesteśmy fajnym, różnorodnym, dynamicznym i wspierającym zespołem, w którym dobrze się pracuje,

  • Jesteśmy dużą i uznaną, a jednocześnie jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się organizacji pozarządowych w Polsce,

  • Podpiszemy z Tobą umowę o pracę lub inną, jeśli taka będzie Twoja decyzja,

  • Mamy wygodne biuro na warszawskim Mokotowie z pyszną kawą z ekspresu,

  • Rozwiniesz swoje umiejętności i pogłębisz doświadczenie w obszarze administracji w organizacji pozarządowej,

  • Zyskasz satysfakcję z pracy o wymiarze społecznym, czując, że Twoja praca realnie zmienia codzienność osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych w całej Polsce,

  • Swoją pracę będziesz mógł/mogła wykonywać częściowo zdalnie,

  • Realizacja własnych twórczych oraz autorskich projektów.