Nazwa pracodawcy:
Concentrix

Data dodania:
2024-10-12

Nr referencyjny:
9317348pra

Miejsce pracy:
Polska, Katowice
województwo: śląskie

Kontakt:

Concentrix

Konsultant ds. Turystyki

Opis stanowiska

  • Komunikacja z klientami poprzez telefon, czat, i e-mail, zarówno w roli nadawcy, jak i odbiorcy.

  • Dyskretna i wrażliwa praca z poufnymi informacjami klientów.

  • Empatyczne, cierpliwe i wyrozumiałe podejście do każdego klienta.

Wymagania

  • Biegła znajomość języka polskiego (poziom C1) oraz angielskiego (poziom B2).

  • Elastyczność w godzinach pracy, gotowość do pracy w weekendy i święta.

  • Doświadczenie w obsłudze klienta, call center, turystyce lub branży lotniczej.

Oferujemy

  • Nowoczesne miejsce pracy w centrum Katowic.

  • Zjazdy integracyjne i pełne wsparcie lidera zespołu.

  • Płatne szkolenia i możliwość otrzymywania premii za polecenie nowych pracowników.