Nazwa pracodawcy:
KRAFT Deckensysteme Poland Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-10-14

Nr referencyjny:
9318062pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Zawodzie 24
województwo: mazowieckie

Sales Manager (Distribution)

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Poszukiwanie nowych klientów i partnerów do współpracy z firmą.

  • Sprzedaż materiałów budowlanych firmy.

  • Zawieranie umów na dostawę produktów i usług.

  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta.

  • Śledzenie trendów rynkowych i sytuacji konkurencyjnej.

Wymagania
Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży od 3 lat.

  • Umiejętność budowania relacji z klientami.

  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Chęć rozwoju i osiągania celów.

  • Znajomość języka angielskiego i ukraińskiego na poziomie B2, C1.

Oferujemy
Warunki:

  • Elastyczne godziny pracy 5/2 od 8:00 do 17:00.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie + procent za realizację celów.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i rozwoju kariery.

  • Karta podróżna.

  • Przyjazny zespół i wsparcie ze strony kierownictwa.