Nazwa pracodawcy:
KRAFT Deckensysteme Poland Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-10-14

Nr referencyjny:
9318068pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Zawodzie 24
województwo: mazowieckie

Kierownik Działu Sprzedaży

Opis stanowiska
Kluczowe zadania:

  • Zarządzanie działem sprzedaży (planowanie, organizacja, motywacja, mentoring, kontrola).

  • Realizacja planu sprzedaży dla wszystkich kanałów sprzedaży.

  • Zarządzanie relacjami z kluczowymi klientami.

  • Organizacja pracy w systemie CRM.

Wymagania
Warunki pracy:

  • Oficjalne zatrudnienie (Umowa o prace).

  • Konkurencyjne wynagrodzenie (stała stawka + dodatkowy procent od planu sprzedaży).

  • Profesjonalny i przyjazny zespół.

  • Godziny pracy: od 08:00 do 17:00, sobota i niedziela - dzień wolny.

Oferujemy
Co jest dla nas ważne:

  • Umiejętność pracy i zrozumienie zasad budowania sprzedaży poprzez dystrybucję i kanał placówek.

  • Doświadczenie w branży materiałów budowlanych (znajomość rynku). Doświadczenie w branży materiałów budowlanych (znajomość rynku).

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku dyrektora oddziału, szefa sprzedaży, kierownika regionalnego.

  • Samochód, prawo jazdy.

  • Umiejętności analityczne.

  • Znajomość pakietu Microsoft.

  • Znajomość języka angielskiego i polskiego na poziomie B2, C1.