Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

Data dodania:
2024-10-14

Nr referencyjny:
9318224pra

Miejsce pracy:
Polska, Kałuszyn
województwo: mazowieckie

Ekspedient w dziale mięsno-wędliniarskim

Opis stanowiska
Twoje główne zadania:

  • Profesjonalna obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy.

  • Dbałość o ekspozycję towarów (mięso, wędliny, sery) i monitoring dat przydatności.

  • Aktywne uczestnictwo w sprzedaży.

  • Utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

Wymagania
Oczekujemy od Ciebie:

  • Komunikatywność i zdolność do budowania pozytywnych relacji z klientami.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie.

  • Aktualne badania sanitarne lub gotowość do ich zrobienia.

Oferujemy
Oferujemy Ci:

  • Umowę o pracę i punktualne wynagrodzenie.

  • Świąteczne talony.

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Możliwości rozwoju i awansu.

  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie dla pracowników i ich rodzin