Nazwa pracodawcy:
VRG S.A.

Data dodania:
2024-10-14

Nr referencyjny:
9318176pra

Miejsce pracy:
Polska, Kraków
województwo: małopolskie

Kontakt:

VRG S.A.

Kupiec Mody / Kupczyni Mody

Opis stanowiska
Do głównych zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • współpraca z wybranymi zagranicznymi producentami odzieży,

  • koordynacja produkcji w fabrykach należących do kontrahentów,

  • koordynacja i monitoring terminowości realizacji zamówień i dostaw,

  • prowadzenie negocjacji handlowych,

  • przygotowanie i bieżąca analiza danych dotyczących oceny dostawców,

  • efektywna komunikacja z pozostałymi działami Spółki biorącymi udział w procesie zakupowym.

Wymagania
Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy w dziale zakupów w firmie odzieżowej (warunek konieczny),

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • umiejętność negocjacyjne,

  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel),

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,

  • umiejętność analitycznego myślenia i planowania,

  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w jednej z największych firm z branży fashion w kraju,

  • dogodne warunki pracy: elastyczny czas pracy, nowoczesne biuro, praca od poniedziałku do piątku,

  • pakiet benefitów: dofinansowanie do karty sportowej Medicover Sport, prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich najbliższych, dodatkowe ubezpieczenie na życie, atrakcyjny program lojalnościowy, dostęp do platformy językowej.