Nazwa pracodawcy:
MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Data dodania:
2024-10-14

Nr referencyjny:
9318158pra

Miejsce pracy:
Niemcy, Morsbach
województwo: zagranica

Pracownik produkcji

Opis stanowiska

(oferta kierowana zarówno do osób indywidualnych jak i par czy grup)

Miejsce pracy: Morsbach (Niemcy)

Wymagania

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie prostych zadań produkcyjnych - składanie elementów plastikowych i metalowych

  • Obsługa urządzeń produkcyjnych

  • Sprawdzanie jakości produktów

  • Pakowanie gotowych wyrobów

  • Wykonywanie dodatkowych zadań pomocniczych

Wymagania:

  • Własny transport (odległość 10-20 km od miejsca pracy)

  • Elastyczność - praca w różnych działach i zmianach, gotowość do pracy stojącej

  • Punktualność i rzetelność

  • Znajomość języka niemieckiego i doświadczenie mile widziane

Zapewniamy:

  • Umowę o pracę zgodnie z niemieckim prawem

  • Pewne godziny pracy każdego miesiąca

  • Możliwość pracy w weekendy

  • Zakwaterowanie z internetem, częściowo sponsorowane

  • Zacząć od 15,00 EUR/godzinę brutto z dodatkowymi premiami

  • Dodatki za nadgodziny i nocne zmiany

  • Premie wakacyjne i świąteczne

  • Płatne dni świąteczne

  • Możliwość zaliczki

  • Pełny urlop wypoczynkowy

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Opieka koordynatorów dwujęzycznych

  • Pomoc w rozliczeniu podatkowym