Nazwa pracodawcy:
NOVITA S.A.

Data dodania:
2024-10-14

Nr referencyjny:
9318548pra

Miejsce pracy:
Polska, Zielona Góra
województwo: lubuskie

Kontakt:

NOVITA S.A.

Specjalista ds. Rekrutacji i Rozwoju Pracowników

Opis stanowiska
Obowiązki:

  • Kompleksowe zarządzanie projektami rekrutacyjnymi

  • Opracowywanie strategii rekrutacyjnych

  • Wykorzystywanie mediów społecznościowych oraz portalów pracy celem dotarcia do jak nawiększej grupy kandydatów

  • Organizacja szkoleń, rozwijanie umiejętności pracowników

  • Zarządzanie pakietem benefitów dla pracowników

Wymagania
Wymagania

  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe (psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi)

  • Znajomość prawa pracy

Oferujemy
Oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Nagrody uznaniowe

  • Kursy językowe

  • Wyjazdy szkoleniowo - integracyjne

  • Pakiet świadczeń socjalnych

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Prywatna opieka medyczna