Nazwa pracodawcy:
Biblioteka Narodowa

Data dodania:
2024-10-15

Nr referencyjny:
9320051pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Starszy wartownik - konwojent w Służbie Ochrony Biblioteki Narodowej

Opis stanowiska
Od kandydatów oczekujemy:

  • wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej;

  • legitymacji osoby dopuszczonej do posiadania broni;

  • dobrej znajomości przepisów związanych z ochroną osób i mienia;

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (WSO, SUFO);

  • umiejętności pracy w zespole;

  • sumienności, odpowiedzialności, komunikatywności, dyspozycyjności;

  • wysokiej kultury osobistej;

  • dobrej umiejętności obsługi komputera (środowisko Windows, pakiet Microsoft Office, urządzenia peryferyjne).

Wymagania
Zakres obowiązków zgodnie z:

  • ustawą o ochronie osób i mienia;

  • rozporządzeniem w sprawie wewnętrznych służb ochrony;

  • wewnętrznymi regulacjami pracodawcy.

Oferujemy
Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę;

  • zatrudnienie w równoważnym systemie czasu pracy (praca w trybie 12/24 i 12/48);

  • wynagrodzenie zasadnicze 5 500 zł (brutto);

  • dodatek stażowy (1% od wynagrodzenia zasadniczego, za każdy rok pracy udokumentowany w świadectwie pracy, maksymalnie do 20%);

  • dodatek nocny (obliczany zgodnie z art. 1518 Kodeksu pracy);

  • premia uznaniowa;

  • pakiet świadczeń socjalnych zgodnie z Regulaminem Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do „wczasów pod gruszą”).