Nazwa pracodawcy:
Xella Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-10-15

Nr referencyjny:
9319895pra

Miejsce pracy:
Polska, Milicz
województwo: dolnośląskie

Elektryk

Opis stanowiska
Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku materiałów budowlanych,

  • Pracę w nowoczesnym środowisku technicznym,

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę,

  • Pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna ENEL-MED, karta Multisport, kasa zapomogowo-pożyczkowa, ubezpieczenie na życie,

  • Wynagrodzenie stałe miesięczne, miesięczna premia produkcyjna, kwartalna premia leanowa, premie świąteczne.

Wymagania
Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • Obsługa i naprawa instalacji elektrycznej, konserwacja linii produkcyjnych,

  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • Analizowanie przyczyn usterek,

  • Montaż nowych instalacji siłowych, oświetleniowych, sterowniczych,

  • Montaż nowych urządzeń elektrycznych, dobór zabezpieczeń, podłączanie szaf sterowniczych,

  • Prace remontowo-konserwacyjne instalacji elektrycznych.

Oferujemy
Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie zawodowe o kierunku elektrycznym / elektronicznym / automatyki,

  • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata w zakładzie produkcyjnym,

  • Uprawnienia energetyczne w zakresie Eksploatacji min. 1kV

  • Znajomość układów sterowania i czytania schematów elektrycznych

  • Umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi

  • Umiejętność analizowania przyczyn usterek i zapobieganie im

Mile widziana:

  • Znajomość zagadnień pneumatyki, hydrauliki, i mechaniki

  • Znajomość sterowników PLC S7