Nazwa pracodawcy:
ERG S.A.

Data dodania:
2024-10-15

Nr referencyjny:
9320289pra

Miejsce pracy:
Polska, Dąbrowa Górnicza
województwo: śląskie

Kontakt:

ERG S.A.

Export Sales Manager

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • Współtworzenie strategii sprzedaży podległej grupy produktowej oraz odpowiedzialność za jej realizację

  • Opracowanie i monitoring miesięcznych, kwartalnych i rocznych planów sprzedaży

  • Proaktywne wspieranie działań przedsprzedażowych, posprzedażowych i marketingowych

  • Przygotowywanie ofert handlowych w odpowiedzi na potrzeby klientów

  • Kontrolę rozliczeń z kontrahentami

  • Prowadzenie negocjacji handlowych z klientami Firmy

  • Budowanie oraz rozwijanie trwałych relacji z obecnymi klientami oraz poszukiwanie nowych klientów na podległych rynkach (Polska oraz docelowo kraje ościenne)

  • Monitorowanie oraz analiza aktywności firm konkurencyjnych

  • Ścisła współpraca z Działem Obsługi Klienta, Dyrektorem Sprzedaży oraz pozostałymi działami w firmie

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży w firmie produkcyjnej, pozyskiwaniu Klientów B2B, oraz nawiązywaniu i utrzymywaniu trwałych relacji handlowych

  • Znajomość branży poligraficznej oraz opakowaniowej

  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych, znajomość procesu sprzedaży

  • Wysoka motywacja i nastawienie na osiągnięcie celów biznesowych

  • Systematyka w działaniu, myślenie procesowe i proaktywność

  • Otwartość na nowe wyzwania biznesowe

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, rosyjskiego, ukraińskiego lub niemieckiego

  • Gotowość do podróży służbowych w kraju i zagranicą

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy
To oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o podstawę i system premiowy uzależniony od uzyskanych wyników

  • Narzędzia niezbędne do pracy takie jak laptop, telefon komórkowy oraz samochód służbowy do użytku prywatnego

  • Świadczenia w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne