Nazwa pracodawcy:
CCPORTER Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-10-15

Nr referencyjny:
9319952pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Prawnik (In-house)

Opis stanowiska
Twoje zadania na co dzień:

  • Wsparcie prawne - bieżąca obsługa prawna poszczególnych spółek zagranicznych w zakresie przygotowywania projektów umów, dokumentów korporacyjnych, opinii prawnych, regulaminów oraz komunikacji urzędowej

  • Analiza tematów prawnych pojawiających się w codziennej działalności spółek w szczególności w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego oraz konsumenckiego

  • Bieżąca współpraca z zagranicznymi kancelariami prawnymi i podatkowymi

  • Wsparcie działań biznesu oraz obsługa bieżących zgłoszeń wpływających do Działu Prawnego

  • Monitorowanie aktualnych przepisów prawa i orzecznictwa

Wymagania
Czego u Ciebie szukamy?

  • Wykształcenie prawnicze

  • Min. 3 lata doświadczenia jako in-house- mile widziane doświadczenie jako prawnik dla spółek o zasięgu międzynarodowym

  • Biegła, praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, ze szczególnym uwzględnieniem terminologii prawniczej i podatkowej

  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu,

  • Dokładność, proaktywna postawa i umiejętność proponowania rozwiązań

Dodatkowym atutem będzie:

  • Uprawnienia radcy prawnego lub adwokata

  • Praktyczna znajomość prawa konsumenckiego

  • Doświadczenie w obsłudze podmiotów z sektora finansowego

Oferujemy
Co oferujemy?

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i benefity (dofinansowanie do karty sportowej oraz prywatnej opieki medycznej)

  • Elastyczne godziny i warunki współpracy w oparciu o umowę B2B, które możesz dostosować do swoich potrzeb

  • Współpraca w małym Zespole Prawnym

  • Brak rutyny w wykonywaniu codziennych obowiązków

  • Duża samodzielność oraz ciekawe projekty

  • Wyzwania o zasięgu międzynarodowym