Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup

Data dodania:
2024-10-15

Nr referencyjny:
9320255pra

Miejsce pracy:
Polska, Radzikowice
województwo: opolskie

Talent Acquisition Specialist

Opis stanowiska

Zakres zadań:

  • Wspieranie i współpraca z działami biznesowymi w zakresie wdrażania strategii rekrutacyjnej
  • Organizowanie i prowadzenie strategicznych spotkań z menedżerami odpowiedzialnymi za rekrutacji oraz aktywne pozyskiwanie nowych kandydatów
  • Analizowanie trendów rynkowych oraz przeglądanie CV i doświadczenia kandydatów
  • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych oraz podejmowanie decyzji dotyczących wyboru kandydatów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu kandydatów (w tym boolean search, mapowanie rynku)
  • Znajomość technik przeprowadzania wywiadów behawioralnych (metoda STAR)
  • Umiejętność zarządzania relacjami z interesariuszami
  • Silne nastawienie na osiąganie celów oraz dotrzymywanie terminów
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego i polskiego na poziomie co najmniej B2

Co oferujemy:

  • Praca w dynamicznym i międzynarodowym środowisku (Greenfield)
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, w tym elastyczny model pracy, bony żywieniowe, ubezpieczenia i inne
  • Wartości, które są ważne: współpraca, doskonałość operacyjna, szacunek, odpowiedzialność, pozytywne nastawienie oraz duch przedsiębiorczości

Oferta dotyczy pracy stałej.