Nazwa pracodawcy:
ER Group

Data dodania:
2024-10-15

Nr referencyjny:
9320285pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk
województwo: pomorskie

Kontakt:

ER Group

Export Manager z j. arabskim

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Nawiązywanie oraz utrzymywanie relacji z międzynarodowymi partnerami biznesowymi (dystrybutorzy, sieci handlowe) na rynkach arabskich/ bliskiego wschodu

  • Prowadzenie negocjacji na wysokim poziomie i finalizacja umów eksportowych

  • Opracowywanie ofert eksportowych oraz nadzór nad realizacją zamówień

  • Współpraca z różnymi działami firmy w celu zapewnienia efektywnej realizacji zamówień

  • Analiza potencjału nowych rynków i identyfikacja nowych możliwości rozwoju biznesu na rynku arabskim

  • Przygotowywanie raportów i analiz wspierających kierownictwo w podejmowaniu kluczowych decyzji

Wymagania Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze eksportu/ sprzedaży z naciskiem na rynki międzynarodowe, szczególnie na kraje arabskie

  • Płynna znajomość języka arabskiego i komunikatywna j. angielskiego

  • Umiejętności negocjacyjne oraz doświadczenie w budowaniu trwałych relacji biznesowych

  • Zdolności do efektywnego zarządzania czasem i pracy w zespole

Oferujemy Oferujemy:

  • Stabilną formę zatrudnienia (UOP lub B2B) w zależności od preferencji kandydata

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym zależnym od wyników

  • Kompleksowy pakiet świadczeń dodatkowych: karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

  • Program emerytalny i korzystne zniżki na produkty firmowe

  • Możliwość rozwoju zawodowego dzięki szkoleniom, kursom oraz udziałowi w międzynarodowych targach

  • Szansa na rozwój w stabilnej i rozpoznawalnej firmie z branży FMCG

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania w dynamicznej i międzynarodowej firmie, czekamy na Twoją aplikację!