Nazwa pracodawcy:
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

Data dodania:
2024-10-16

Nr referencyjny:
9321436pra

Miejsce pracy:
Polska, Kraków, ul. Marsz. J. Piłsudsk
województwo: małopolskie

Specjalista w Zespole Personalnym i Szkoleń

Opis stanowiska
OSOBA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:

  • prowadzenie postępowań w zakresie organizacji szkoleń oraz nadzór nad ich realizacją,

  • koordynowanie spraw dotyczących praktyk, staży absolwenckich oraz dofinansowania nauki pracowników,

  • udział w procesie adaptacji nowo zatrudnionych pracowników,

  • przygotowywanie projektów ogłoszeń rekrutacyjnych,

  • prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników tj. akta osobowe, badania lekarskie, czas pracy, urlopy pracownicze itp,

  • przygotowywanie analiz i raportów,

  • obsługę systemu kadrowo-płacowego.

Wymagania
CZEKAMY NA KANDYDATA, KTÓRY:

  • posiada wykształcenie wyższe, preferowane na kierunkach: zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo pracy, administracja,

  • ma minimum rok doświadczenia zawodowego w obszarze posiadanego wykształcenia,

  • zna przepisy z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

  • sprawnie obsługuje narzędzia pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,

  • posiada wysoką kulturę osobistą,

  • jest dokładny, opanowany, samodzielny i potrafi działać pod presją czasu.

DODATKOWO DOCENIMY:

  • doświadczenie w realizacji procesów personalnych w organizacji zatrudniającej min. 500 osób.

Oferujemy JAKO PRACOWNIK MOŻESZ LICZYĆ DODATKOWO NA:

  • Umowa o pracę. Stabilne Zatrudnienie.

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki.

  • Wczasy „pod gruszą”. Bazy noclegowe w całym kraju.

  • Atrakcyjne pakiety szkoleniowe.

  • Dofinansowanie do karty sportowej.

  • Zgrany zespół i miłą atmosferę.

  • Pracę, która ma znaczenie.