Biuro usług BHP i p. poż. Stępniewscy i Grzybek s.c. Arkadiusz Stępniewski Jarosław Stępniewski Alek

Data dodania:
2024-10-16

Nr referencyjny:
9322369pra

Miejsce pracy:
Polska, Zabrze
województwo: śląskie

Inspektor Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

Opis stanowiska

  • Pełnienie zadań służby BHP

  • Przeprowadzenie szkoleń oraz przeglądów w zakresie BHP

  • Przygotowywanie dokumentacji w zakresie BHP i PPOŻ

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu BHP

  • Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość aktualnych przepisów i regulacji dotyczących BHP oraz nowoczesnych systemów zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy

  • Znajomość pakietu Microsoft Office

  • Ważne uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej

  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Uprawnienia KPP

  • Znajomość języka angielskiego

  • Certyfikat auditora wewnętrznego PN ISO 45001, 14001

Oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pracę w godzinach 8-16

  • Pracę w zgranym i poszukującym wyzwań zespole

  • Szkolenia, kursy

  • Auto służbowe w godzinach pracy