Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

Data dodania:
2024-10-16

Nr referencyjny:
9321556pra

Miejsce pracy:
Polska, Siemiatycze
województwo: podlaskie

Pracownik restauracji

Opis stanowiska
Twoje główne zadania:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi i budowanie pozytywnych relacji z Klientami

  • przygotowywanie potraw zgodnie ze standardami Restauracji

  • dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy

  • obsługa kasy fiskalnej

Wymagania
Oczekujemy od Ciebie:

  • dyspozycyjność - otwartość na pracę zmianową

  • komunikatywność i pozytywne nastawienie do Klientów

  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich szybkiego uzupełnienia)

  • mile widziane doświadczenie w pracy związanej z gastronomią i/lub z kasą fiskalną

Oferujemy
Oferujemy Ci:

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie (według preferencji kandydata)

  • wynagrodzenie zawsze na czas

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju i pracę w bardzo dobrej atmosferze, w młodym zespole