"CARRIERE CONTRACTING INTERNATIONAL RECRUITMENT POLSKA" Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-10-17

Nr referencyjny:
9323629pra

Miejsce pracy:
Holandia, Bleiswijk
województwo: zagranica

Pracownik kompletujący zamówienia

Opis stanowiska
Czym będziesz się zajmować:

  • Zbieranie zamówień z użyciem skanera ręcznego

  • Kompletowanie zamówionych produktów

Wymagania
Wymagania:

  • Gotowość do wyjazdu na okres min. 6 miesięcy (praca również w weekendy)

  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Oferujemy:

  • Tygodniowy system wynagrodzeń – od €15,06 brutto/h + dodatki

  • Dodatki: za pracę zmianową jak i w weekendy, wakacyjny i urlopowy, dla kierowcy

  • Darmowy ciepły posiłek na popołudniowej zmianie

  • Kantyna

  • Ubezpieczenie holenderskie

  • Możliwość zakwaterowania i transportu do pracy

  • Umowa o prace tymczasową