Nazwa pracodawcy:
Apleona Polska sp. z o.o.

Data dodania:
2024-10-17

Nr referencyjny:
9323560pra

Miejsce pracy:
Polska, Skawina, Hałacińskiego 1
województwo: małopolskie

Technik elektromechanik

Opis stanowiska

  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń;

  • Przeprowadzanie przeglądów urządzeń i maszyn;

  • Usuwanie awarii oraz eliminowanie przyczyn;

  • Sporządzanie raportów z wykonanych prac;

  • Analizę przyczyn awarii i wdrażanie działań zapobiegawczych.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (preferowany profil: elektryczny, mechaniczny, budowa maszyn);

  • Umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej;

  • Uprawnienia SEP E GR I;

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków.

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP E i D – GR II i III;

  • Doświadczenie zawodowe na tożsamym stanowisku;

  • Uprawnienia UDT (podesty ruchome, suwnice, wózki widłowe).

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Dofinansowanie do szkoleń specjalistycznych;

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Dofinansowanie do pakietów rekreacyjno-sportowych,

  • Możliwość dołączenia do grypowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach;

  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS;

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.