Nazwa pracodawcy:
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-10-17

Nr referencyjny:
9324208pra

Miejsce pracy:
Polska, Łomża
województwo: podlaskie

Regionalny Dyrektor Nadzoru Dydaktycznego

Opis stanowiska
(praca mobilna)

obszar operacyjny: Biała Podlaska, Białystok, Chełm, Kraśnik, Legionowo, Lublin, Łomża, Mława, Olsztyn, Ostrołęka, Ostrów Wielkopolski, Piaseczno, Pruszków, Siedlce, Skarżysko-Kamienna, Skierniewice, Suwałki, Toruń, Tychy, oraz miejsca, delegowane.

Idealny kandydat powinien posiadać doświadczenie na jednym z nw. stanowisk:

  • Dyrektor szkoły społecznej;

  • Manager w placówce oświatowej (minimum szkoła średnia);

  • Wizytator  Kuratorium Oświaty.

Wymagania
Zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

  • Ewaluacja i kontrola działania kilkunastu placówek oświatowych na podległym terenie zgodnie z prawem;

  • Ocena i analiza stanu i efektów działalności dydaktycznej podległych placówek;

  • Wdrożenie dydaktyczne dyrektora szkoły oraz pracowników dydaktycznych;

  • Wdrażanie nowych oraz naprawczych programów dydaktycznych;

  • Ocena warunków dydaktycznych oraz nauczycieli;

  • Inicjowanie działań rozwojowych;

  • Inicjowanie działań poprawiających jakość kształcenia;

  • Kontrola prawidłowego wykonania przepisów i rozporządzeń w podległych Szkołach;

  • Analiza wyników kontroli, egzaminów, matur i rekomendowanie działań naprawczych i wspierających;

  • Wspieranie placówek oświatowych w wykonywaniu ich działań dydaktycznych oraz innych działań statutowych.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus system premiowy);

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy;

  • Samochód służbowy (również do użytku prywatnego);

  • Ubezpieczenie NNW oraz pakiet sportowy na preferencyjnych warunkach.

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie, mile widziane przygotowanie pedagogiczne;

  • Znajomość ustaw: prawo oświatowe, o systemie oświaty;

  • Minimum 3 lata stażu pracy w obszarze oświaty;

  • Doskonała organizacja pracy własnej oraz konsekwencja w dążeniu do celu;

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie;

  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu.