Nazwa pracodawcy:
Klient portalu Praca.pl

Data dodania:
2024-10-17

Nr referencyjny:
9323524pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: dolnośląskie

Koordynator Handlowy

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Nadzór nad działalnością punktów franczyzowych

  • Wdrażania i monitorowanie standardów sieci

  • Analiza rynku konkurencji

  • Zarządzanie relacjami z franczyzobiorcami

  • Optymalizacja procesów operacyjnych

  • Realizacja założeń sprzedażowych

  • Wspieranie rozwoju sieci franczyzowej

  • Przygotowywanie raportów na potrzeby Zarządu

Wymagania Wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu siecią franczyzową lub w pracy na podobnym stanowisku w branży retail lub FMCG

  • Doświadczenie we wdrażaniu i egzekwowaniu standardów operacyjnych oraz marketingowych w punktach sprzedaży

  • Doświadczenie w monitorowaniu działań konkurencji oraz wprowadzaniu działań dostosowujących do zmieniających się warunków rynkowych

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi

  • Zaawansowana znajomość Excela, PowerPointa i innych narzędzi do raportowania

Oferujemy Oferujemy

  • Stabilne Zatrudnienie: Umowa o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Rozwój Zawodowy: Możliwość udziału w szkoleniach i programach rozwojowych

  • Benefity: Pakiet socjalny, prywatna opieka medyczna, karta sportowa

  • Atrakcyjne Wynagrodzenie: Konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od wyników pracy