Nazwa pracodawcy:
Brofaktura

Data dodania:
2024-10-17

Nr referencyjny:
9324121pra

Miejsce pracy:
Polska, Siedlce, ul. Armii Krajowej 5
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Brofaktura

Pomoc kuchenna - zmywająca

Opis stanowiska
Twoje główne zadania:

  • obsługa maszyn do mycia naczyń

  • czyszczenie sztućców i zastawy

  • dbałość o czystość, właściwy stan sanitarny i techniczny urządzeń

  • utrzymanie porządku w kuchni, w pomieszczeniach socjalnych i magazynach prowiantowych

  • pomoc Szefowi kuchni i pozostałym kucharzom.

Wymagania
Oczekujemy od Ciebie:

  • jeśli jesteś pracowitą, energiczną i dyspozycyjną osobą, która szuka pracy w gastronomii, jako wsparcie pracy kuchni - zapraszamy

  • ważna jest motywacja i zaangażowanie w realizowane zadania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wymagamy aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych (ewent. gotowości do ich szybkiego uzupełnienia)

Oferujemy
Oferujemy Ci:

  • umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas

  • pracę w młodym zespole

  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie