Nazwa pracodawcy:
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

Data dodania:
2024-10-17

Nr referencyjny:
9324328pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Pracownik ds. controllingu personalnego​​

Opis stanowiska
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • uczestnictwo w kształtowaniu polityki zatrudnienia i wynagrodzeń,

  • przygotowywanie, analizowanie, monitorowanie i rozliczanie spraw związanych z planami zatrudnienia i wynagrodzeń oraz czasem pracy,

  • monitorowanie zmian w przepisach dotyczących zatrudnienia, wynagrodzeń i czasu pracy,

  • prowadzenie sprawozdawczości z zakresu zatrudnienia, wynagrodzeń, czasu pracy.

Wymagania
Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe, preferowane: ekonomia, finanse, controlling, administracja, prawo,

  • 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowiskach związanych z analityką/controllingiem/HR,

  • wiedza zawodowa w zakresie analizy wynagrodzeń, prawa pracy, statystyki HR, sprawozdań GUS,

  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym, w tym bardzo dobra obsługa MS Excel, MS Power Point,

  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne,

  • dokładność i dbałość o szczegóły,

  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

  • umiejętność radzenia sobie z emocjami oraz pracy pod presją czasu,

  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,

  • otwartość na zmianę.

Mile widziane kwalifikacje:

  • znajomość SAP HCM.

Oferujemy wynagrodzenie w przedziale 5000 - 8000 zł brutto

Oferujemy
Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę

  • Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą

  • Opieka medyczna

  • Pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Karta Multisport