Nazwa pracodawcy:
AMIGO-HURT Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-10-17

Nr referencyjny:
9324214pra

Miejsce pracy:
Polska, Ząbki
województwo: mazowieckie

Specjalista / Specjalistka ds. zakupu

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie kategorią produktów

  • Negocjowanie cen zakupu i zamawianie towaru u dostawców

  • Negocjowanie warunków handlowych

  • Stałe monitorowanie i analiza rynku

  • Rozliczanie wszelkich zobowiązań producentów i dostawców względem Spółki

  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Mile widziana znajomość branży FMCG

  • Znajomość rynku hurtowego

  • Wykształcenie min. średnie

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Komunikatywność i umiejętność budowania stałych relacji

  • Praktyczne umiejętności prowadzenia negocjacji

  • Zdolności analityczne oraz ukierunkowanie na realizację celów

Oferujemy
Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość pracy w ambitnym i rozwijającym się środowisku, które zapewni kandydatowi wyzwania i szansę na rozwój kariery

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia

  • Dofinansowanie do pakietu medycznego

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy