Nazwa pracodawcy:
GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

Data dodania:
2024-10-17

Nr referencyjny:
9324178pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk
województwo: pomorskie

Kierownik Operacyjny Projektu (Project Manager) w Centrum Wsparcia Badań Klinicznych

Opis stanowiska

DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO:

  • koordynowanie i prowadzenie operacyjne projektów badań klinicznych (m.in. obszar hematoonkologia) zgodnie z przepisami prawa i procedurami Sponsora;

  • zarządzanie zespołem projektowym;

  • współpraca z komórkami organizacyjnymi GUMed i zespołami badawczymi,

  • nadzór nad podwykonawcami;

  • współpraca z CRA, CRO i Ośrodkami badawczymi realizującymi badanie kliniczne;

  • koordynacja procesu negocjacji umów i budżetów badań klinicznych w ośrodkach;

  • nadzór nad harmonogramem i budżetem oraz rozliczaniem zadań w projekcie;

  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej projektu zgodnie z umowy o dofinansowanie i procedurami GUMed.

Wymagania

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • w wykształcenie wyższe, preferowane studia na kierunkach związanych z medycyną, farmacją, biologią lub podobne;

  • doświadczenie w prowadzeniu badań klinicznych i/lub wykształcenie dodatkowe dotyczące obszaru badań klinicznych;

  • doświadczenie w zarządzaniu operacyjnym i finansowym projektami badawczymi;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;

  • aktualny certyfikat GCP;

  • doświadczenie w przygotowaniu dokumentacji projektowej, tworzeniu i realizacji harmonogramów projektu;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji.

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę od 02.01.2025 roku do 02.07.2026 roku;

  • pracę w najlepszej uczelni medycznej w Polsce;

  • możliwość podnoszenia kompetencji w ramach obejmowanego stanowiska;

  • pracę w jedynej uczelni medycznej posiadającej status uczelni badawczej;

  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych.