Nazwa pracodawcy:
Klient portalu Praca.pl

Data dodania:
2024-10-17

Nr referencyjny:
9324367pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Ursynów
województwo: mazowieckie

Nauczyciel wychowania przedszkolnego - Indywidualnie

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Poszukuję osoby  do nauki w domu dla 4 letniej dziewczynki w Warszawa Ursynów.

  • Praca polegać będzie na prowadzeniu zajęć edukacyjnych poprzez zabawę oraz wprowadzeniu do nauki czytania , pisania i liczenia.

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego oraz tureckiego.

Wymagania Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego ( mile widziana)

  • Znajomość języka tureckiego ( mile widziana)

  • Wyczulenie na potrzeby dziecka oraz poczucie humoru.

  • Umiejętność rozwiązywania dziecięcych problemów.

  • Odpowiedzialność,

  • Sumienność,

  • Komunikatywność,

  • Opiekuńczość

  • Łatwość nawiązywania kontaktu z dziećmi i dorosłymi,

  • Serdeczne i empatyczne nastawienie do dziecka.

Oferujemy Oferujemy

  • Długofalową współpracę,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku, które zainspiruje Cię do rozwoju zawodowego i osobistego

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia