Nazwa pracodawcy:
Dijo Baking Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-10-18

Nr referencyjny:
9325879pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław
województwo: dolnośląskie

Ochroniarz

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • Dbałość o bezpieczeństwo nadzorowanych obiektów,

  • Monitorowanie i kontrola zabezpieczeń obiektów,

  • Patrolowanie terenu, dokonywanie obchodów,

  • Prowadzenie ewidencji osób i pojazdów,

  • Zapewnienie transportu pracowników flota firmową,

  • Wsparcie prac gospodarczych.

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na wyżej wymienionym stanowisku,

  • Mile widziane uprawnienia kwalifikowanego pracownika ochrony,

  • Czynne prawo jazdy kat. B - warunek konieczny,

  • Profesjonalne zachowanie, opanowanie, wysoka kultura osobista,

  • Sumienne i odpowiedzialne podejście do zadań.

Oferujemy
To oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 31-34 zł/brutto za godzinę + premie,

  • Benefity - karta Multisport, ubezpieczenie Open Life, prywatna opieka medyczna Luxmed,

  • Program poleceń pracowniczych,

  • Imprezy integracyjne.