Nazwa pracodawcy:
VENS sp. z o.o.

Data dodania:
2024-10-18

Nr referencyjny:
9320915pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Inżynier ds. Walidacji Urządzeń Mechanicznych

Opis stanowiska

  • Tworzenie stanowisk do weryfikacji nowo opracowanych modułów mechanicznych i urządzeń.

  • Kontrola zgodności produktów ze specyfikacją konstrukcyjną, w tym automatykę, niezawodność, kalibrację oraz systemy optyczne i pomiarowe.

  • Nadzór nad zgodnością wykonania urządzeń z dokumentacją projektową i założeniami

  • Identyfikacja i rozwiązywanie występujących niezgodności.

  • Planowanie i realizacja testów jakościowych, niezawodnościowych oraz zmęczeniowych.

  • Przygotowywanie dokumentacji weryfikacyjnej oraz raportowanie wyników.

  • Wspieranie transferu technologii z działu R&D do produkcji.

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie techniczne (mechatronika, mechanika, budowa maszyn, automatyka lub pokrewne).

  • Doświadczenie w testowaniu i weryfikacji urządzeń.

  • Znajomość projektowania wyrobów z tworzyw sztucznych, dyrektyw maszynowych, 3D CAD (np. SolidWorks), czytania rysunku technicznego.

  • Znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży urządzeń medycznych lub farmaceutycznych.

Oferujemy

  • Umowę B2B lub umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Wewnętrzne programy rozwojowe

  • Pracę w anglojęzycznym środowisku

  • Kartę Medicover Sport

  • Elastyczny czas pracy