Nazwa pracodawcy:
I&C EUROPE sp. z o.o

Data dodania:
2024-10-18

Nr referencyjny:
9326719pra

Miejsce pracy:
Inny, Angola, Ekwador, Argentyna i S
województwo: zagranica

Inżynier ds. elektrotechniki

Opis stanowiska
Obowiązki:

  • Analiza schematów elektrycznych

  • Kontrola instalacji elektrycznych

  • Programowanie i konfiguracja sterowników (Siemens i inne)

  • Obsługa oprogramowania Siemens (Step 7, TIA Portal, Simotion), Kuka Multiprog

  • Konfiguracja falowników Danfoss i innych

  • Delegacje zagraniczne 2-3 miesiące

Wymagania
Wymagania:

  • Doświadczenie w przemyśle spożywczym lub przy instalacjach urządzeń dla tego sektora

  • Umiejętność czytania i weryfikacji schematów elektrycznych

  • Doświadczenie w programowaniu sterowników Siemens

  • Znajomość oprogramowania Siemens oraz Kuka Multiprog

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Znajomość języka polskiego nie wymagana

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowa zlecenie, pełen etat

  • Wynagrodzenie: od 12 000 zł brutto miesięcznie

  • Benefity: koszty delegacji pokrywa firma (transport, zakwaterowanie, ubezpieczenie, odzież robocza, narzędzia), diety na wyżywienie do 50 € dziennie