Nazwa pracodawcy:
INTROL S.A.

Data dodania:
2024-10-18

Nr referencyjny:
9325816pra

Miejsce pracy:
Polska, Katowice, parking pracowniczy
województwo: śląskie

Kontakt:

INTROL S.A.

Audytor wewnętrzny

Opis stanowiska

  • Samodzielne przygotowywanie i przeprowadzanie zadań audytowych, w tym identyfikacja i ocena ryzyka, raportowanie wyników,

  • Sporządzenie i prowadzenie dokumentacji audytu,

  • Przygotowanie przeglądów analitycznych na potrzeby audytu,

  • Monitorowanie wdrażania zaleceń audytowych,

  • Wsparcie przy optymalizacji procesów, proponowanie rozwiązań i usprawnień.

Wymagania

  • Wiedza z zakresu systemów zarządzania, kontroli i zarządzania ryzykiem,

  • Podstawowa znajomość standardów rachunkowości,

  • Predyspozycje osobowościowe (uczciwość, dokładność, terminowość, umiejętność pracy w warunkach stresu i umiejętność nawiązywania kontaktów),

  • Umiejętność analitycznego, logicznego myślenia, wyciągania wniosków,

  • Minimum 3letnie doświadczenie w audycie,

  • Wykształcenie wyższe, najlepiej o kierunku: Finanse, Ekonomia,

  • Znajomość programu Excel i dobra znajomość programu Word, Power Point.

Oferujemy

  • Interesującą, samodzielną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Bogaty pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków, karta sportowa itp),

  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • Możliwość pracy hybrydowej (po 6 miesiącach).