Nazwa pracodawcy:
Dussmann Polska Sp.z o.o.

Data dodania:
2024-10-18

Nr referencyjny:
9326572pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Pracownik Ochrony

Opis stanowiska
OFERUJEMY:

  • Przyjazną atmosferę pracy wśród załogi

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Umowa zlecenie

  • Elastyczny grafik

  • Wsparcie Zespołu i przełożonego

  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji

  • Terminowe wypłaty

Wymagania
WYMAGANIA:

  • Wymagane zaświadczenie o niekaralności,

  • Mile widziany status studenta /ucznia,

  • Mile widziana Znajomość obsługi  komputera,

  • Znajomość obsługi urządzeń technicznych  centrali  ppoż.,

  • Mile widziane Doświadczenie pracy w ochronie, lecz to nie jest warunek konieczny,

  • Gotowość pracy w systemie zmianowym –  24/48 lub po 14 / 16 godzin według grafiku.

Oferujemy
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa posterunku pracę związaną z dozorem i kontrolą dostępów,

  • Przestrzeganie wewnętrznych procedur oraz ich egzekwowanie od użytkowników obiektu,

  • Czuwanie nad porządkiem na obiekcie,

  • Wykonywanie dodatkowych czynności zleconych przez przełożonych,

  • Raportowanie pracy.