Nazwa pracodawcy:
ETsso

Data dodania:
2024-10-18

Nr referencyjny:
9325366pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

ETsso

Projektant mebli / Koordynator projektu

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • obsługa klienta

  • projektowanie wysokiej klasy mebli takich jak: kuchnie, szafy, garderoby, biblioteki itp.

  • wdrażanie mebli do produkcji, kosztorysowanie

  • koordynowanie realizacji

Wymagania Wymagania

  • doświadczenie w projektowaniu

  • znajomość zasad konstrukcji mebli (okucia, rodzaje pokryć, wyposażenie)

  • umiejętność pracy z klientem

  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista

  • znajomość programu do projektowania CAD lub pokrewnych

  • opcjonalnie znajomość programu SketchUp

Oferujemy Oferujemy

  • pracę na pełny etat

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • motywacyjny system wynagrodzenia