Nazwa pracodawcy:
Conrad Electronic Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-10-18

Nr referencyjny:
9326533pra

Miejsce pracy:
Polska, Kraków, Prądnik Czerwony
województwo: małopolskie

Konsultant ds. Obsługi Klienta z Językiem Niemieckim

Opis stanowiska
Zakres zadań:

  • Telefoniczna oraz mailowa obsługa klientów niemieckojęzycznych (biznesowych i indywidualnych)

  • Rozwiązywanie problemów z zamówieniami

  • Przygotowywanie odpowiedzi na zapytania cenowe

  • Weryfikacja zamówień

  • Budowanie dobrych relacji z klientami

  • Współpraca z innymi działami w celu usprawnienia obsługi klienta

  • Monitoring zadowolenia klientów

Wymagania
Wymagamy:

  • Biegła znajomość niemieckiego (min. poziom B2)

  • Umiejętności komunikacyjne

  • Sprawność w obsłudze komputerów i programów biurowych

  • Wykształcenie min. średnie

Dodatkowe atuty:

  • Zainteresowanie nowymi technologiami i DIY (do it yourself)

Oferujemy
Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Motywujący system premiowy

  • Szkolenia i wsparcie na starcie

  • Rozwój umiejętności zawodowych

  • Pozytywne środowisko pracy

Korzyści:

  • Pakiet sportowy

  • Prywatna opieka zdrowotna

  • Dostęp do owoców w biurze

  • Rabaty na produkty i usługi firmy

  • Kawa i herbata bez ograniczeń

  • Wsparcie w finansowaniu odpoczynku