Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane "AGAD" sp. z o.o

Data dodania:
2024-10-18

Nr referencyjny:
9326110pra

Miejsce pracy:
Polska, Toruń
województwo: kujawsko-pomorskie

Koordynator robót budowlanych

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Nadzór i zarządzanie projektami budowlanymi, w tym dokumentacja i specyfikacje.

  • Regularne wizyty kontrolne na placu budowy, 2-3 razy w tygodniu.

  • Analiza i sprawdzanie dokumentacji technicznej i kosztorysowej.

  • Koordynacja i nadzorowanie pracy podwykonawców.

  • Tworzenie dokumentacji odbiorowej.

  • Raportowanie postępów w projekcie.

  • Bliska współpraca z kierownictwem.

Wymagania
Co oczekujemy:

  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na obiektach zabytkowych.

  • Znajomość prawa budowlanego, prawa pracy i BHP.

  • Samodzielność i zdolności organizacyjne.

Oferujemy
Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Pracę w uznanej firmie.

  • Ścieżki rozwoju zawodowego.