Nazwa pracodawcy:
Urząd Dozoru Technicznego

Data dodania:
2024-10-18

Nr referencyjny:
9326878pra

Miejsce pracy:
Polska, Poznań
województwo: wielkopolskie

Referent ds. administracyjno-finansowych

Opis stanowiska
Kluczowe obowiązki:

  • Obsługa kancelarii oddziału.

  • Obsługa korespondencji elektronicznej i tradycyjnej.

  • Bezpośrednia i telefoniczna obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego.

  • Redagowanie, ewidencja i przygotowanie do wysyłki korespondencji wychodzącej.

  • Monitorowanie prawidłowego obiegu dokumentów.

  • Wykonywanie zadań związanych z nadawaniem dla klientów dostępów w portalu eUDT.

Wymagania
Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane kierunki: administracja, zarządzanie, ekonomia, techniczne.

  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych (kserokopiarka, skaner, niszczarka itp.).

  • Dobra znajomość oprogramowania MS Office.

  • Zdolność do szybkiej nauki programów komputerowych wspierających realizację powierzonych zadań.

  • Nastawienie na osiągnięcie celów, elastyczność, otwartość na zmiany.

  • Samodzielność, myślenie analityczne, samoorganizacja, precyzyjność.

  • Współpraca w zespole, komunikatywność, radzenie sobie ze stresem.

Oferujemy
Oferujemy:

  1. Umowę na zastępstwo.

  2. Możliwość rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności oraz zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, w firmie o 110-letniej tradycji, nastawionej na innowacje i doskonalenie w zakresie nowoczesnych technologii badawczych.

  3. Współpracę z gronem wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

  • umowę o pracę

  • dofinansowanie do wczasów

  • opiekę medyczną

  • kartę sportową

  • Profesjonalne szkolenia i kursy językowe

  • ubezpieczenie na życie