Nazwa pracodawcy:
MULTiSERWIS Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-10-18

Nr referencyjny:
9326581pra

Miejsce pracy:
Polska, Krapkowice
województwo: opolskie

Młodszy specjalista ds. administracyjnych z językiem niemieckim

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • obsługa dokumentów kadrowych i administracyjnych

  • rejestracja delegowanych pracowników na portalach rządowych i portalu klienta na rynku niemieckim

  • ścisła współpraca z dostawcami mieszkań (komunikacja w języku niemieckim), raportowanie usterek zgłaszanych przez pracowników

  • wystawianie faktur sprzedażowych

  • wsparcie w obsłudze zamówień środków ochrony indywidualnej i elektronarzędzi

  • wsparcie kierownika kontraktów w obszarach sprawozdawczości administracyjnej i raportowania oraz ścisła współpraca kierownikami robót na rynku niemieckim

  • kontakt z klientami i dostawcami

Wymagania
Nasze oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B2 – warunek konieczny

  • umiejętność obsługi programów Microsoft Office (w szczególności Excel)

  • dyspozycyjność

  • skrupulatność przy wykonywaniu powierzonych zadań

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • umiejętność analitycznego myślenia

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, wszystkiego Cię nauczymy!

Oferujemy
Czeka na Ciebie:

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz w zespole ukierunkowanym na stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji

  • premia roczna, zależna od realizacji celów

  • służbowy laptop oraz telefon

  • praca stacjonarna w biurze w Krapkowicach

  • dodatkowa premia za skorzystanie z Systemu Poleceń

  • rozbudowany pakiet benefitów m.in. codzienne śniadania, dofinansowania do zajęć sportowych i kulturalnych, dofinansowanie wypoczynku i wiele innych

  • stabilne zatrudnienie i szansę rozwoju w międzynarodowych strukturach

  • szkolenia, wyjazdy integracyjne

  • pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce

  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW

  • atrakcyjny pakiet medyczny ENEL-MED