Nazwa pracodawcy:
TrokenTech Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-10-18

Nr referencyjny:
9326536pra

Miejsce pracy:
Polska, Katowice
województwo: śląskie

Doradca techniczno-handlowy

Opis stanowiska
Do Twoich zadań będzie należeć:

  • obsługa aktualnych klientów firmy, zarówno przychodzących do biura, jak i telefonicznych oraz mailowych

  • opracowywanie i prezentacja oferty, doradztwo sprzedażowe i techniczne dla klientów

  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz aktywne pozyskiwanie klientów z rynku (nie figurujących w naszej bazie danych)

  • negocjacje oraz finalizowanie umów sprzedaży, nadzór nad realizacją umów

  • zarządzanie relacjami z klientami w celu utrzymania długofalowej współpracy

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

  • pracując w oddziale TrokenTech w Katowicach, będziesz również odpowiadał(a) za dbanie o odpowiedni wygląd ekspozycji, przyjmowanie dostaw i przygotowywanie wysyłki towarów do klientów, jak również o przygotowanie i barwienie farb zamówionych przez kupujących

Wymagania
Zapraszamy Cię do naszego zespołu jeżeli:

  • lubisz pracę z klientem, posiadasz łatwość nawiązywania kontaktu bezpośredniego oraz telefonicznego

  • jesteś otwarty(a) na nowe wyzwania, chętny(a) do zgłębiania nowych rozwiązań technicznych

  • nie lubisz rutyny – u nas każde zapytanie to nowe wyzwanie

  • chcesz pracować z zaangażowaniem, podzielać pasję i cieszyć się pracą!

W naszej firmie wierzymy, że ilość rozwiązań, które możemy polecić klientowi to niekończąca się historia! :)

Nasze wymagania:

  • szukamy kandydatów z udokumentowanym doświadczeniem handlowym - doświadczenie w handlu materiałami budowlanymi i w sprzedaży chemii budowlanej, w tym dla klientów B2B (mile widziana znajomość branży hydroizolacji powierzchniowych, bądź posadzek żywicznych)

  • szukamy osób posiadających łatwość nawiązywania bezpośredniego, jak i telefonicznego kontaktu z klientem

  • zależy nam na osobach z wykształceniem minimum średnim (mile widziane wykształcenie wyższe techniczne)

  • naszych pracowników powinna cechować gotowość i otwartość do pracy w zespole, zaangażowanie, systematyczność, dobra organizacja czasu pracy, kreatywność i chęć wsparcia w grupowym rozwiązywaniu problemów. Szukamy pracowników, którzy są samodzielni, odpowiedzialni i konsekwentni

  • do naszego zespołu szukamy ludzi z pasją, otwartych na nowe wyzwania, nie lubiących rutyny i chętnych do zgłębiania nowych rozwiązań technicznych

Oferujemy
To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16.00

  • atrakcyjne wynagrodzenie (system wynagrodzenia składający się z dwóch elementów: pensji podstawowej oraz premii w pełni uzależnionej od wyników, nie ograniczonej od góry)

  • benefity pozapłacowe: prywatną opiekę medyczną Medicover i karnet Multisport (dofinansowane przez pracodawcę)

  • partnerską i przyjacielską atmosferę w młodym i zgranym zespole

  • wsparcie ze strony przełożonych i zespołu w całym okresie zatrudnienia

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, warsztaty

  • narzędzia wspomagające sprzedaż: CRM, system magazynowo-handlowy, bazy danych

  • imprezy i wycieczki integracyjne – każdy rok zwieńczamy wyjazdem integracyjnym, gdzie omawiamy sprawy firmowe, ale też świetnie się bawimy :)

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne