Nazwa pracodawcy:
Hays Poland

Data dodania:
2024-10-20

Nr referencyjny:
1189370

Miejsce pracy:
Polska, Poznan

Kontakt:

Hays Poland

Agencja doradztwa personalnego HAYS Poland oferuje usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej. Cechą, która wyróżnia HAYS jest unikalny system rekrutacji w oparciu o podział na wyspecjalizowane dywizje obsługujące poszczególne sektory rynku pracy.

Area Sales

Opis stanowiska
Twoja następna firma

Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta maszyn do obróbki blachy, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko: Area Sales.

Zakres obowiązków:
  • Podejmowanie działań sprzedażowych na przydzielonym terenie: Polska Północno-Zachodnia,
  • Przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej,
  • Wyjaśnianie specyfikacji oraz funkcjonowania maszyn klientom,
  • Przygotowywanie ofert dla klientów,
  • Współpraca z działem technicznym i sprzedaży w celu przygotowania ofert,
  • Kalkulacja kosztów i przygotowywanie wycen dla klientów,
  • Negocjowanie warunków współpracy,
  • Regularne wizyty u klientów i usługi posprzedażowe, rozwiązywanie problemów i udzielanie porad technicznych,
  • Organizowanie i prowadzenie prezentacji produktów w showroom’ie,
  • Sporządzanie raportów sprzedażowych i analiz rynkowych.

Do aplikowania zapraszamy osoby posiadające
  • doświadczenie w sprzedaży technicznej, do klienta produkcyjnego,
  • Wykształcenie techniczne lub ekonomiczne,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Znajomość pakietu Ms Office,
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji.

Nasz klient oferuje:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i system premiowy)
  • Profesjonalne narzędzia pracy (samochód służbowy do prywatnego użytku, komputer, telefon)
  • Szkolenia produktowe
  • Pakiet ubezpieczeń, karta Multisport, Medicover

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.