Nazwa pracodawcy:
Medicover Stomatologia

Data dodania:
2024-10-19

Nr referencyjny:
9328279pra

Miejsce pracy:
Polska, Mława, Centrum Uśmiechu, ul. S
województwo: mazowieckie

Lekarz Stomatolog

Opis stanowiska
Poszukujemy właśnie Ciebie, jeżeli:

  • posiadasz aktualne PWZ,

  • masz plan na siebie i chcesz pracować w dużym, wielospecjalistycznym zespole,

  • są za Tobą pierwsze doświadczenia w cyfrowym środowisku pracy,

  • potrafisz pracować zespołowo i jesteś gotowy/gotowa na czerpanie wiedzy garściami.

Wymagania
Dołączając do nas możesz liczyć na:

  • pracę z nowoczesnym sprzętem, m.in.  2 mikroskopy Zeiss, skaner wewnątrzustny 3Shape, RVG w gabinecie, tomograf komputerowy,

  • komfortowy rozkład gabinetów - 2 gabinety specjalistyczne, 3 gabinety przechodnie oraz pracownia rentgenodiagnostyki​,

  • dopasowany do Ciebie grafik (min. 2 dni/tyg), zapełniony prywatnymi pacjentami,

  • pracę na 4 ręce i wsparcie stałej, wykwalifikowanej asysty stomatologicznej,

  • możliwość udziału w programie mentoringowym Sokrates i programach szkoleniowych Akademii Medicover oraz szkoleniach zewnętrznych na preferencyjnych warunkach - Ty opiekujesz się naszymi pacjentami, a my dbamy o to, żebyś mógł/mogła czerpać jak najwięcej z bycia częścią Medicover Stomatologia,

  • wsparcie na każdym etapie naszej współpracy w trosce o Twoje dobre samopoczucie :)

Oferujemy
Jesteś spoza Mławy i chciałbyś/chciałabyś z nami pracować? Nic straconego!

  • Refundujemy koszty dojazdu na spotkanie rekrutacyjne do Centrum Uśmiechu w Mławie.

  • Do wynajęcia jest mieszkanie na 1. piętrze naszego Centrum (jedno-/trzypokojowe) z dofinansowaniem przez pierwsze 3 m-ce.

  • Pomożemy w akomodacji do nowego miejsca zamieszkania - z przyjemnością pokażemy Ci piękno tego miasta!